Google Ads haldus

Bitbar pakub väga paindlikku mobiilirakenduste testimise pilve-lahendust. Bitbari pilves on võimalik testida oma mobiili rakendust tuhandete päris mobiiliseadmetega olenemata raamistikust ning operatsioonisüsteemist.

Bitbariga koostöö alguses teadsime, et tegemist on tehnilise tootega, mille turg on kitsas. Kuna B2B valdkond ja tarkvarade turundamine ei ole meile võõras, siis tekkis kohe hulgaliselt digistrateegiaid, kuidas paremini jõuda uue kliendini ning samas ka olemas olevaid kliente hoida tarkvara kasutamas. Üks suurimaid probleeme iga SaaS tüüp ettevõtte jaoks on user retention / user churn.

bitbar
bitbar

Lisaks Google Ads otsingureklaamidele aitasime neil lansseerida YouTube’i kanalit turundades loodud sisu inimestele, kes on huvitatud mobiilirakenduste arendamisest ning testimisest. Selleks kasutasime YouTube Discovery pindu ning ka Ad Sequence’it mis võimaldas üht sama “lugu” mitme reklaamiga kasutajale järjest näidata. Lisaks lõime erinevaid Custom Intent sihtgruppe, kus määratlesime erinevad veebilehed ja märksõnad, mis sihtgruppi kõnetavad.

Läbimõeldud Google Ads strateegia kaudu saime oluliselt langetada ühe CPA (cost-per-acquisition) ning tuua Bitbarile pidevalt rohkem veebipäringuid.

Soovid oma ettevõttele ka Google Ads strateegiat koostada ja rohkem kliente Google’i võrgustikust saada?

Võta ühendust meie turunduseksperdiga – Johannes Kanter, johannes@wink.ee, +372 56487875