Skip to main content

Loome kodulehti, mis on tulemustele orienteeritud ja toetavad ettevõtte ärieesmärke.

ResearchGate uuringu tulemusel leiti, et 94% inimestest usaldavad ettevõtteid, kellel on kaasaegne ja hea disainiga veebileht. See tähendab, et usaldusväärse välimusega koduleht toob rohkem kliente. Kui potentsiaalne klient otsib erinevaid ettevõtteid, kellega koostööd teha või kellelt tooteid/teenuseid osta, siis suurema tõenäosusega valib ta ettevõtte, kelle veebileht on kaasaegne ja usaldusväärne.

Meie tugevuseks on põhjalikud teadmised ja kogemused, mis ulatuvad aastate taha. Meie meeskond ei keskendu üksnes tehnilistele aspektidele, vaid mõistab ka äriprotsesside keerukust ja kliendi unikaalseid nõudmisi. Selle tulemusena suudame pakkuda lahendusi, mis on mitte ainult tehniliselt tõhusad, vaid ka ärisuunitlusega.

Kui Sinu tarkvaraarenduse soovid on spetsiifilisemad, sealhulgas e-poe, iseteenindusportaali või muu rätseplahenduse loomine, siis loe tarkvaraarenduse kohta.

Miks valida meid?

 

  1. Põhjalikud teadmised ja kogemused: Aastatepikkune töö selles valdkonnas on andnud meile vajalikud teadmised ja oskused.
  2. Kohandatud lahendused: Iga projekt on meie jaoks ainulaadne. Me loome lahendusi, mis on täpselt kohandatud vastavalt kliendi vajadustele.
  3. Kaasaegsed platvormid: Kasutame tööstusharu juhtivaid platvorme nagu Laravel ja WordPress, mis tagavad paindlikkuse ja usaldusväärsuse.
  4. Ärisuunitlusega lähenemine: Meie lahendused on loodud äriliste eesmärkide saavutamiseks, mitte ainult tehniliste probleemide lahendamiseks.

Meie poolt loodud lahenduste eelised

 

  • Paindlikkus ja skaleeritavus, kiirus: Meie lahendused on loodud kasvama koos Sinu äriga.
  • Unikaalsus: Sinu veebileht või e-pood eristub konkurentidest, kuna see on loodud vastavalt Sinu spetsiifilistele vajadustele.
  • Täielik kontroll: Sinul on täielik kontroll oma veebilehe funktsioonide ja kujunduse üle.
  • Turvalisus: Kasutame veebilehtede turvalisuse tõstmiseks nii tulemüüri kui ka antiviirust. Lisaks monitoorime Sinu lehte pidevalt potentsiaalsete turvanõrkuste osas.
  • Tõhusus ja integratsioon: Võimalus integreerida lahendusi olemasolevate süsteemidega, et suurendada efektiivsust ja jõudlust.

Kliendid, kes meid usaldavad

Tutvu meie tehtud töödega

Kodulehe loomise protsess

Planeerimine ja strateegia

Alustame kõige olulisemast ja pakume kõigepealt välja strateegia, kuidas Sinu ettevõtet oleks mõistlik internetis kuvada.

Disain ja arendus

Kodulehe disainimisel ja arendamisel ei lähtu me ainult uutest trendidest, vaid võtame arvesse ka sihtgrupi vajadused ja ootused. Loome rätsepdisaini või kasutame olemasolevat kujundusmalli. Sobilik valik tehakse planeerimise etapis ja sõltub projekti eelarvest ning seatud eesmärkidest. Lisaks pakume ka ettevõtte brändingut.

Sisu loomine

Veebileht võib näha ilus ja kaasaegne välja aga, kui veebilehe sisu ei kõneta sihtgruppi, siis jääb äriliselt kasulik tegevus nagu näiteks ost, kontaktipäringu täitmine vms tegemata. Aitame kirjutada ja täiendada olemasolevaid tekste või kirjutame täiesti uued tekstid.

virtual_assistant

Tugi ja optimeerimine

Projekti valmimisel teeme põhjaliku koolituse, kuidas kodulehte hallata. Lisaks tegeleme optimeerimisega tagamaks, et kokkulepitud eesmärgid saaksid saavutatud. Kodulehe parema nähtavuse saavutamiseks saab kasutada sotsiaalmeedia haldust.

Korduma kippuvad küsimused

Palju maksab kodulehe tegemine?

Seda küsitakse meilt tihti. Kodulehe hind sõltub kodulehe eesmärkidest, arendus- ja disainitööde mahust ning muudest sisutöödest. Meie praktika järgi algavad kvaliteetsed kodulehe lahendused 2000 eurost.

Kui kaua võtab aega kodulehe tegemine?

Kodulehe arendus- ja disainitööde aega on võimalik võrdlemisi täpselt prognoosida. See oleneb muidugi mahust, aga lihtsamate kodulehe lahenduste loomiseks peaks varuma aega keskmiselt 4-6 nädalat.

Kas koduleht tasub ikka ennast ära?

Jah! Alustame kodulehe tegemise protsessi just äripoole kaardistamisega ja strateegia loomisega, seega saame kindlad olla, et koduleht ei jääks lihtsalt internetti rippuma, vaid hakkaks koheselt end tagasi teenima.

Millal peaks uue kodulehe peale mõtlema?

Kodulehe eluiga jääb tavaliselt 4-5 aasta vahele. Samas sõltub see üsna palju, kas ja kui palju on vahepeal veebilehe edasi arendamise ning hooldamisega tegeletud. Ikka projekt on alati unikaalne ja alati ei pea tegema uut lehte – oleme abiks ka olemasoleva paremaks muutmisel

Miks peaksid kodulehe just meilt tellima?

Valides meie kodulehe arenduse, investeerite lahendusse, mis mitte ainult ei vasta Sinu praegustele vajadustele, vaid on valmis kasvama ja arenema koos Sinu ettevõttega. Meie eesmärk on tagada, et Sinu investeering meie teenustesse toob kaasa reaalseid ja mõõdetavaid tulemusi, aidates Sinu ettevõttel jõuda uuele tasemele.

Ants Liivat

Arendus UX

Raamatusoovitus: The Master Key System

Võta meiega ühendust ja kohtume silmast silma!

VÕTA ÜHENDUST