Kodulehe tegemine
tulemustele orienteeritult

Usume, et eduka kodulehe taga peavad olema läbimõeldud ärieesmärgid
ning tulemusega saab vaid siis rahul olla, kui koduleht on ettevõtte jaoks vara, mitte kohustus.

Teeme koos uue kodulehe!

Jäta meile oma kontaktandmed, ning võtame Sinuga õige pea ühendust.

Miks tellida koduleht meilt?

Kodulehe tegemine on keerukas protsess vaid siis, kui eesmärgid pole enne disainimist ja arendamist korralikult läbimõeldud.

Meie ei lepi kindlasti "visiitkaart" kodulehtedega vaid mõtleme ettevõtte äripoole peal kaasa ning leiame erinevaid viise, kuidas koduleht äriliselt end õigustaks.

Suurenda käivet

Meie tehtud kodulehtede üheks peamiseks ülesandeks on alati ettevõttele tulu teenida.

Kasvata turuosa

Hoolitseme selle eest, et loodav koduleht oleks konkurentidest alati mitu sammu ees.

Kuidas me töötame?

Klientide ideed on just need, mis meid inspireerivad. Usume oma töövõimekusse ja aitame Sinu ettevõttel realiseerida ka kõige ambitsioonikamad eesmärgid.

timeline
Planeerimine ja strateegia

Alustame kõige olulisemast ja pakume kõigepealt välja strateegia, kuidas Sinu ettevõtet oleks mõistlik internetis kuvada.

Disain ja arendus

Kodulehe disainimisel ja arendamisel ei lähtu me ainult uutest trendidest vaid võtame arvesse ka sihtgrupi vajadused ja ootused.

public
Tugi ja optimeerimine

Projekti valmimisel teeme põhjaliku koolituse, kuidas kodulehte hallata. Lisaks tegeleme optimeerimisega tagamaks, et kokkulepitud eesmärgid saaksid saavutatud.

Korduma kippuvad küsimused

Kas tekkis mõni küsimus?

Palju maksab kodulehe tegemine?

Seda küsitakse meilt tihti. Kodulehe hind sõltub kodulehe eesmärkidest, arendus- ja disainitööde mahust ning muudest sisutöödest. Meie praktika järgi algavad korralikud kodulehe lahendused 1000€.

Kui kaua võtab aega kodulehe tegemine?

Kodulehe arendus- ja disainitööde aega on võimalik võrdlemisi täpselt prognoosida. See oleneb muidugi mahust, aga lihtsamate kodulehe lahenduste loomiseks peaks varuma aega kuskil 3-6 nädalat.

Kas annate garantii kodulehe tasuvusele?

Absoluutselt! Alustame kodulehe tegemise protsessi just äripoole kaardistamisega ja strateegia loomisega, seega saame kindlad olla, et koduleht ei jääks lihtsalt internetti rippuma vaid hakkaks koheselt end tagasi teenima.

Millal peaks uue kodulehe peale mõtlema?

Kodulehe eluiga jääb täna kuskil 3-5 aasta vahele. Kui Sinu ettevõtte leht pärineb eelmisest aastakümnest, siis tasuks kindlasti kaaluda täiesti uue kodulehe tegemise peale.

Kes me oleme?

Oleme Tallinnas tegutsev digiagentuur wınk.

Meil on vedanud, et oleme saanud töötada koos erinevate ettevõtetega ja aidata neil realiseerida ärieesmärke.

Meid motiveerivad tulemused ja oleme aastate jooksul arendanud oma oskuseid just selleks, et pakkuda klientidele parimat.

Töötame vähestega korraga, et olla täielikult pühendunud.


-->