Upload Logo

SEO (kodulehe optimeerimine) hõlmab endas peamiselt kolme olulist valdkonda. Esiteks peab koduleht vastama teatud normidele, mis puudutavad turvalisust, kasutajamugavust ja veebilehe koodi. Teiseks on oluline, et veebilehe sisu oleks mitmekülgne, ehk sisaldaks lisaks tekstile ka pilte ja videoid. See suurendab veebikülastaja aega veebilehel, mis on üks paljudest otsingumootorile olulistest märkidest, et sinu veebilehte paremini otsingutes esitleda.

Kolmas valdkond on lingid teistelt lehtedelt (backlinks). Mida rohkem erinevad veebilehed viitavad sinu lehele, seda tõenäolisemalt prioritiseerivad otsingumootorid sinu veebilehte teiste ees. See on olnud läbi aastate nii ja tõenäoliselt jääb ka tulevikus üheks kõige olulisemaks faktoriks, mille alusel Google ja teised otsingumootorid otsingutulemusi kuvavad.

Meie oleme digiagentuur WINK ning aitame erinevas suuruses ettevõtetel kasvada digikanalite kaudu. Lisaks kodulehe optimeerimisele, pakume veebilahendusi, loome brändi disaini (branding) ning aitame tuua rohkem kliente sinu veebilehele.

Millest koosneb kodulehe optimeerimine?

Märksõnaanalüüs

SEO protsess algab tavaliselt märksõnaanalüüsist. Selle käigus otsitakse märksõnu, analüüsitakse märksõnade otsingumahte, konkurentsi ja ka otsingusõnaga seotud ostutahet (commercial intent).

märksõna analüüs
tehniline kodulehe optimeerimine

Tehniline SEO

Vaatame üle veebilehe koodi ning kontrollime, et midagi ei takistaks otsingumootoreid sinu veebilehte otsingutulemustes kuvamast. Lisaks jälgime, et veebileht oleks turvaline (vajadusel lisame SSL sertifikaadi) ja toimiks ka mobiilsetes seadmetes.

Sisuloome

Tulenevalt märksõnaanalüüsist saame luua erinevad maandumislehed, mis on optimeeritud ühele konkreetsele märksõnale ja aidata luua sisu, mida otsingumootorid armastavad.

kodulehe sisu optimeerimine
linkide ehitamine

Linkide ehitamine

Mida rohkem kvaliteetseid linke sinu veebilehele viitab, seda tõenäolisem on saavutada hea positsioon otsingutulemustes. Aitame kirjutada artikleid ja neid koos linkidega erinevates kanalites levitada.

Video SEO

Video on hetkel üks parimaid meediumeid oma sõnumi levitamiseks. Samuti pooldavad otsingumootorid veebisisu, mis sisaldab videoid. Videotega on võimalik kergemini olla nähtav ja see suurendab veebilehe külastuse aega.

video seo
sotsiaalmeedia haldamine

Sotsiaalmeedia

Otsingumootorid võtavad arvesse ka sotsiaalmeedia aktiivsust. Seega on oluline omada kohalolekut oma brändiga, avalikustada väärtuslikku sisu ning suhelda oma klientidega. Sotsiaalmeedia haldamine ei ole kasulik vaid SEO-le vaid on üks osa tervest digiturunduse plaanist.

Lisaks meie tavaprotsessile pakume ka ühekordset SEO auditit. See on sobilik, kui teil täna on juba tööl turundusinimene, kes toimetab SEO-ga, või soovite kontrollida, kas teie praegune SEO agentuur teeb korrektset tööd.

Loe ka meie meeskonna liikme Johannese poolt kirjutatud SEO temaatilist artiklit veebimajutuse blogist.

Võta meiega ühendust.

Vastame ühe tööpäeva jooksul.
Oleme sertifitseeritud Google partner

Kliendid

fleep
mustamaekeskus