Skip to main content

Sotsiaalmeedia tähtsus nutika turundaja strateegias on tänasel päeval kindlal kohal ja planeeritud tegevus.

Kui oled siia lehele sattunud, siis kindlasti probleemiga, mis puudutab sotsiaalmeedia haldust või soovi, seda veelgi edukamaks muuta. Siinkohal saame Sinu mure lahendatud ja välja töötada ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia ning selle ka edukalt ellu viia!

Meie oleme digiagentuur WINK ning aitame erinevas suuruses ettevõtetel kasvada digikanalite kaudu. Lisaks sotsiaalmeedia halduse teenusele pakume veebilahendusi, lihvime ja loome brändikuvandeid ning toome rohkem kliente Sinu veebilehele ka otsingumootorite orgaanilistest otsingutest (SEO) ja ka Google Ads reklaamidega.

Sotsiaalmeedia on muutunud üheks tugevaimaks turundustööriistaks tänapäeval, mis aitab ettevõtetel kasvatada brändi tuntust, kasutajatega suhtlemist ning loomulikult müüginumbrite suurendamist.

Kas Sa seda teadsid, et enamik ettevõtteid postitavad sotsiaalmeedias ainult siis, kui meelde tuleb või nende strateegia on üles ehitatud ainult info jagamisele ning mitte klientide kuulamisele?

Meie ülesandeks on toimiva sotsiaalmeedia strateegia ülesehitus ning selle igapäevane haldus, et inimestele tekiks teie ettevõtte osas hea usaldus ning kahepoolne kommunikatsioon. Sellest tulenevalt oleme keskendunud sotsiaalmeedia valdkonnas järgnevalt kirjeldatud teenustele.

Millest koosneb sotsiaalmeedia haldus?

Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia

Sotsiaalmeedia strateegia on alus, mille abil saame kaardistada vajalikud kanalid, tegevused ning muu selle juurde kuuluva, et jõuda soovitud tarbijate ja sihtgruppideni. Strateegia koostamisel hindame ettevõtte tegevusvaldkonda, kaardistame postituste mahud ja eesmärgid ning leiame õiged sotsiaalmeedia kanalid, kus just teie kliendid asuvad.

Sotsiaalmeedia kanalite haldus

Sisuhaldus on peamine tegevus, mis avab klientidele ettevõtte igapäevategevust ning annab võimaluse sellest osa saada. See peab olema läbimõeldud ning järjepidev protsess, mida tuleb teadlikult teha. Sellega seoses pakume sisuhalduse täisteenust, mis hõlmab endas sisu välja töötamist, töötavate loovlahenduste loomist, nende postitamist tulemuslikesse kanalitesse ning lõpetuseks tulemuste mõõtmist.

Sotsiaalmeedia kampaaniad

Vahel on nii, et sotsiaalmeedia sisuhaldust ei saa majast välja anda, kuid mõnikord tuleb suuremaid kampaaniaid ellu viia ja nendega on abi vaja. Kui antud olukord tuleb tuttav ette, siis me tuleme appi! Mõtleme toimiva kampaania üheskoos välja, paneme paika mõõdetavad eesmärgid ning teostame selle vastavalt strateegiale.

Sotsiaalmeedia konsultatsioonid ja koolitused

Kas Sinu tegevusvaldkonnas ei saa või mõnel muul põhjusel pole võimalik sotsiaalmeedia haldust majast välja anda, kuid soovid oma tegevuses kindel olla?

Kui jah, siis pakume ka ühekordseid koolitusi ning erinevad konsultatsioone, kus aitame Sul luua ja koordineerida sotsiaalmeedia tegevusi. Nii saad kindel olla, et Sinu tegevus on hästi koordineeritud ning sihtgrupile efektiivselt nähtav.

Miks peaksid sotsiaalmeedia teenuse just meilt tellima?

Meiega saad tunda meelerahu, hoida kokku enda aega ning pühendada enda energia ettevõtte kasvatamisele.

Pole ikka veel kindel? Võta meiega ühendust ning kohtume silmast silma!

VÕTA ÜHENDUST