Upload Logo

Digiagentuur WINK sai alguse kui kolm head sõpra said kokku ning arutasid tänaseid digiturunduse võimalusi ja väljakutseid. Kiirelt sai selgeks, et digiturunduse suund, mis on kiirelt arenev, pakub rohkelt võimalusi ärieesmärkide täitmiseks ja müügipotentsiaali realiseerimiseks igas suuruses ettevõtetele. Samas puudub täna turul kõrgelt motiveeritud ja enda klientide äriedu järele janunev nooruslik meeskond personaalse lähenemise ja värskete ideedega. Sellest mõttekäigust sündis idee alustada koostööd digiagentuurina, mis aitaks ettevõtetel võtta maksimumi digivaldkonnast ning sõita viimaste trendide laineharjal.

Me oleme pühendunud enda kompetentside arendamisele, et suudaksime klientidele pakkuda innovatiivseid ja läbimõeldud lahendusi äri kasumlikumaks muutmiseks. Pakume täislahendusi, mille juures üheks oluliseks komponendiks on ärianalüüs ja -strateegia loomine. Esitame tihti klientidele alternatiivseid strateegiaid toodete ja teenuste edukamaks müügiks ning turundamiseks – eesmärgiks rakendada digiturunduse poolt pakutavaid võimalusi maksimaalselt kliendi eduvankri ette.

 

Teenused

Meie teenuste hulka kuuluvad sotsiaalmeedia reklaamide ja kampaaniate korraldus, veebilehtede otsingumootoritele optimeerimine (SEO), kodulehe tegemine, brändikuvandi ja identiteedi loomine, sisuturundus ja -loome, digiturunduskampaaniate ja -konversiooni optimeerimine (CRO) ning digiturundusstrateegiate väljatöötamine.

 

Kliendid

Oleme töötanud nii startup’idega, väiksemate ettevõtetega kui ka suuremate organisatsioonidega. Me ei sea endale piire ja soovime ka edasipidi töötada erinevate ja mitmekülgsete ettevõtetega. Iga projekt on meie jaoks omanäoline väljakutse, sest me ei lepi tavapäraste tulemuste ja lahendustega.

Just meie klientide ambitsioon on see, mis meid inspireerib. Usume oma võimekusse ja anname endast alati maksimumi, et ka kõige keerukamad turundus-, disaini- ja arendusmõtted teoks teha. Võta meiega ühendust ja loome koos midagi meeldejäävat!

 

Meeskond

Meie tuumikus on kolm oma valdkonna fänni ja avatud noort inimest. Ants Liivat on tegelenud aastaid kasutajakogemuse analüüsimisega ning teab milliseid lähenemisi eduka ja kaasaegse veebilahenduse loomiseks kasutada – seda nii tehniliselt kui sisuliselt. Johannes Kanter on töötanud mitmete startup’idega ning olnud abiks digiturunduse strateegiate koostamisel, mis on aidanud saavutada kiiret kasvu lühikese ajaperioodi jooksul. Holger Mets on veebi- ja brändiloomele keskendunud disainer, kes kasutajat eelkõige meeles pidades loob lahendusi, mis on esteetilised visuaalselt, ent samaaegselt kasutajasõbralikud.

Holger Mets

Disain, Juhatus

Johannes Kanter

Turundus, Juhatus

Ants Liivat

Arendus, Juhatus

Alari Heinsoo

Disain

Marie Udam

Turundus

Ragnar Tammeleht

Arendus

Kärolin Heilo

Turundus