Digiagentuur WINK on 2015. aastal loodud Tallinna ettevõte, mis keskendub klientide ärikasvule läbi agentuuri erinevate kompetentside. Seame esikohale ärieesmärgid ja -kasvu ning saavutame seda läbi sihitud ja läbimõeldud digiturundustegevuste. Lisaks toetame turundustegevusi agentuurisiseste disaini- ja arenduskompetentsidega, luues lõpptulemusena komplektse ja täieliku äristrateegia.

Me oleme pühendunud enda kompetentside arendamisele, et suudaksime klientidele pakkuda innovatiivseid ja läbimõeldud lahendusi äri kasumlikumaks muutmiseks. Pakume täislahendusi, mille juures üheks oluliseks komponendiks on ärianalüüs ja -strateegia loomine. Esitame tihti klientidele alternatiivseid strateegiaid toodete ja teenuste edukamaks müügiks ning turundamiseks — rakendame digiturunduse poolt pakutavaid võimalusi maksimaalselt kliendi eduvankri ette.

 

Teenused

Meie teenuste portfelli kuuluvad:

 

Kliendid

Oleme töötanud nii startup’ide, väiksemate ettevõtete kui ka suuremate organisatsioonidega. Me ei sea endale piire ja soovime ka edasipidi töötada erinevate ja mitmekülgsete ettevõtetega — see pakub uusi teadmisi, mida kliendi eduvankri ette rakendada. Iga projekt on meie jaoks väljakutse, kuna probleemile on võimalik läheneda mitmel erineval viisil — mida ebatavalisem ja ootuspäratum, seda parem.

Just meie klientide ambitsioon on see, mis meid inspireerib. Usume oma võimekusse ja anname endast alati maksimumi, et ka kõige keerukamad turundus-, disaini- ja arendusmõtted teoks teha. Võta meiega ühendust ja loome koos midagi meeldejäävat!

 

Meeskond

Agentuuri tuumikus on neli oma valdkonna fänni ja avatud noort inimest:

Ants Liivat on tegelenud aastaid kasutajakogemuse analüüsimise ja tehnilise arendusega ning teab milliseid lähenemisi eduka ja kaasaegse veebilahenduse loomiseks kasutada — seda nii tehniliselt kui sisuliselt.

Johannes Kanter on töötanud mitmete start-up’idega ning olnud abiks digiturunduse strateegiate koostamisel, mis on aidanud saavutada kiiret kasvu lühikese ajaperioodi jooksul.

Holger Mets on veebi- ja brändiloomele keskendunud disainer, kes lõppkasutajat eelkõige meeles pidades loob lahendusi, mis on esteetilised visuaalselt, ent samaaegselt kasutajasõbralikud.

Fred-Ander Pärn on aastaid tegelenud sotsiaalmeedia valdkonnas nii väiksemate kodumaiste kui ka suuremate rahvusvaheliste ettevõtetega. Loonud hästi töötavaid strateegiaid ning visuaalselt kaasahaaravat sisu.

Meie meeskond on pidevalt kasvamas ning ootame alati enda sekka andekaid uusi liikmeid.

Kui soov liituda meie meeskonnaga on tõsine, ent me parasjagu sinu valdkonnale uut inimest ei otsi, võid sellegipoolest meile kirjutada ning vaatame, kuhu vestlus meid viib.

Holger Mets

Disain, Juhatus

Johannes Kanter

Turundus, Juhatus

Ants Liivat

Arendus, Juhatus

Fred-Ander Pärn

Sotsiaalmeedia

Marie Udam

Turundus

Ragnar Tammeleht

Arendus