Skip to main content

Meie agentuuril on kogemus, mida vajad sotsiaalmeedia turunduseks.

Üle 8 aasta kogemust, 100+ klienti, üle 10 000 loodud postitust ja reklaami.

VÕTA ÜHENDUST

Millist väärtust me loome?

Teadmised ja
kogemus

Meie agentuuril on aastatepikkune kogemus sotsiaalmeedia valdkonnas ning meie meeskond koosneb omaala ekspertidest.

Tõestatud
tulemused

Oleme näidanud oma võimet tuua klientidele märkimisväärseid tulemusi sotsiaalmeedia platvormidel.

Töötavad
strateegiad

Loome igale kliendile individuaalselt kohandatud sotsiaalmeedia strateegiad vastavalt nende eesmärkidele ja vajadustele.

Pidev jälgimine ja
optimeerimine

Meie meeskond jälgib pidevalt tulemusi ja optimeerib strateegiat, et tagada parimad tulemused.

Terviklik
lahendus

Pakume terviklikku sotsiaalmeedia teenust, mis hõlmab strateegiat, sisu, haldust ja reklaami.

Kiire
reageerimine

Oleme alati valmis kiirelt reageerima klientide vajadustele ja küsimustele ning ei kao ootamatult ära.

KIRJUTA MEILE

Mis kasu Sina sellest saad?

AEG – tagastame Sulle väärtusliku aja, mida saad suunata olulisematele tegevustele. Ära raiska tunde sotsiaalmeedia sisu loomisele ja platvormide haldamisele. Keskendu ettevõtte põhitegevusele ja strateegilistele eesmärkidele, suurendades tõhusust, tootlikkust ning ära kasutades äri potentsiaali maksimaalselt.

KINDLUSTUNNE – teeme lubatud tegevused õigeaegselt ja hoolitseme Sinu kontode eest. See annab kindlustunde, mis lubab Sul öösiti rahulikult magada.

TULEMUSED – kasutame ekspertiisi ja ressursse strateegia tõhususe tagamiseks. Pidev mõõtmine ja analüüs tagavad, et liigume soovitud eesmärkide suunas. See läbipaistvus ja tulemustele keskendumine võimaldavad ettevõttel saavutada mõõdetavaid ja märkimisväärseid edusamme sotsiaalmeedias.

Tänu WINK agentuuri kompaktsusele ja struktuurile, saame pakkuda kiiret lahendust igale probleemile ning vastutame töö teostuse eest.

Kes meid on usaldanud?

Miks on mõistlik kasutada WINK agentuuri enda ettevõtte sotsiaalmeedia konto haldamiseks?

Ekspertteadmised ja kogemus – meie meeskond on sotsiaalmeedia spetsialistid laialdaste kogemuste ja teadmistega erinevatel platvormidel, algoritmides ja strateegiates, tagades paremad tulemused.

Tõhus ressursikasutus – meie teenuste kasutamine on sageli kulutõhusam kui in-house palkamine, sest puuduvad palgakulud, lisahüved ja koolituskulud.

Mitmekülgne oskusteave – meie meeskond pakub erinevate oskustega spetsialiste, sh disaini, analüütika, sisuloomet ja reklaami, tagades terviklikuma sotsiaalmeedia strateegia.

Pidev jälgimine ja uuendused – hoiame ennast pidevalt kursis sotsiaalmeedia platvormide uuendustega ning suudame strateegiat kiiresti kohandada vastavalt muutustele, mis võivad ettevõttele kasuks tulla.

Objektiivne vaade ja värsked ideed – agentuuri kasutamine võimaldab ettevõttele objektiivset tagasisidet ja uusi vaatenurki anda, mis võivad tuua värskendavaid ja loovaid ideid sotsiaalmeedia turundusse.

Kui soovid töötavat lahendust, siis kindlasti võta ühendust ja lepime esimese kohtumise kokku!

Fred-Ander Pärn
fred@wink.ee
+372 5665 4628

    Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.