E-poe arendus

Forget About Tomorrow e-poe loomisel kasutasime laialdaselt tunnustatud WordPressi platvormi koos WooCommerce’iga. Need platvormid pakuvad mitmekülgset funktsionaalsust ja kasutajasõbralikku keskkonda, mis on kohandatav nii suurte kui ka väikeste ettevõtete vajadustele.

E-poes on lihtne hallata nii tooteid kui ka tellimusi. Lisaks integreeritud makselahendustele ja mitmetele kohaletoimetamise võimalustele võimaldab e-pood ka kasutajate haldamist, laohaldust ning müügianalüütika ülevaateid, mis aitavad jälgida ettevõtte tegevust.

Erilist tähelepanu oleme pööranud mobiilisõbralikkusele, tagades, et ostlemine oleks mugav ja intuitiivne nii arvutist kui ka mobiilseadmest. Seeläbi on soov pakkuda klientidele võimalikult meeldivat ja hõlpsat ostukogemust igas seadmes.

Lisaks oleme seadistanud Google Analytics 4 (GA4), et täpsemalt jälgida ja analüüsida erinevate kasutajagruppide käitumist e-poes. See annab väärtuslikku teavet, mille abil saab teha informeeritud otsuseid ja kohandada veebipoe müügistrateegiat vastavalt kasutajate vajadustele ja eelistustele.

Ants Liivat

Arendus UX

Raamatusoovitus: The Master Key System

Võta meiega ühendust ja kohtume silmast silma!

VÕTA ÜHENDUST