Meie oleme digiagentuur WINK ning aitame erinevas suuruses ettevõtetel kasvada digikanalite kaudu. Lisaks Sotsiaalmeedia haldus teenusele pakume veebilahendusi, loome brändi disaini ning toome rohkem kliente Sinu veebilehele ka otsingumootorite orgaanilistest otsingutest (SEO) ja ka Google Ads reklaamidega.

Sotsiaalmeedia on muutunud üheks tugevaimaks turundustööriistaks tänapäeval, mis aitab ettevõtetel kasvatada brändi tuntust, kasutajatega suhtlemist ning loomulikult müüginumbrite suurendamist, siis oskuslik tegevus aitab kõiki neid eesmärke täide viia. Sellest tulenevalt oleme keskendunud sotsiaalmeedia valdkonnas järgmistele teenustele.

Millest koosneb sotsiaalmeedia haldus?

Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia

Sotsiaalmeedia strateegia on kõige alus, mille abil saame kaardistada vajalikud kanalid, tegevused ning kõik muu selle juurde kuuluva, et jõuda soovitud tarbijate ja eesmärkideni. Strateegia koostamisel hindame ettevõtte valdkonda, leiame õiged sotsiaalmeedia kanalid, kaardistame postituste mahud, tooni ning nende eesmärgid.

Sotsiaalmeedia kanalite haldus

Sisuhaldus on peamine tegevus, mis näitab klientidele ettevõtte igapäevategevust ning annab võimaluse sellega kaasa minna. See peab olema läbimõeldud ning järjepidev protsess, mida tuleb teadlikult teha. Sellega seoses pakume sisuhalduse täisteenust, mis hõlmab endas sisu välja töötamist, töötavate loovlahenduste loomist, nende postitamist õigetesse kanalitesse ning lõpetuseks tulemuste mõõtmist.

Sotsiaalmeedia kampaaniad

Vahel on nii, et sotsiaalmeedia sisuhaldust ei saa majast välja anda, kuid mõnikord tuleb suuremaid kampaaniaid ellu viia ja nendega on abi vaja. Kui antud olukord tuleb tuttav ette, siis me tuleme appi! Mõtleme vinge kampaania üheskoos välja, paneme paika mõõdetavad eesmärgid ning teostame selle õigetes kanalites.

Sotsiaalmeedia konsultatsioonid ja koolitused

Kas Sinu tegevusvaldkonnas ei saa või mõnel muul põhjusel pole võimalik sotsiaalmeedia haldust majast välja anda, kuid soovid oma tegevuses kindel olla? Kui jah, siis pakume ka ühekordseid koolitusi ning erinevad konsultatsioone, kus aitame Sul luua ja koordineerida sotsiaalmeedia tegevusi. Ainult nii saad kindel olla, et Sinu tegevus oleks õigesti koordineeritud ning sihtgrupile efektiivselt nähtav.

Soovid saada tasuta auditit oma sotsiaalmeedia strateegiale? Võta meiega ühendust.

Kui tekkis küsimusi või soovid rohkem teada, siis kindlasti võta ühendust ja lepime esimese kohtumise kokku! Sinu WINK.
Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.